KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367153
nr 1436 7153
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Signerad, troll. Olja på duk, 49x60, yttermått inklusive ram: 58x70 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:08:51
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr